Aktualności

Polub nasz profil na facebooku

SKLEP FIRMOWY W ŚWIDNIKU - OTWIERAMY SIĘ 23.11.2021, przy ul. Niepodległości 14

SKLEP FIRMOWY W ŚWIDNIKU - OTWIERAMY SIĘ 23.11.2021, przy ul. Niepodległości 14

17.11.2021

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE W SPRAWIE KONKURSU NA STANOWISKO ZASTĘPCY PREZESA ZARZĄDU OSM W PIASKACH

28.09.2020

Produkty od OSM w Piaskach docenione na targach MLEKO-EXPO 2018

Podczas XXVII edycji targów MLEKO-EXPO 2018, które odbyły się w dniach 14-16.11.2018, OSM w Piaskach zdobyła wiele cennych nagród. Za najwyższą jakość w kategorii "mleko" złoty medal otrzymało Mleko naturalne 2,0%. Kefir jak dawniej został natomiast nagrodzony srebrnym medalem w kategorii „napoje mleczne”.

03.12.2018

Produkty od OSM w Piaskach z licznymi nagrodami

Podczas ogólnopolskiego Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa w Olsztynie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została wyróżniona za produkty Twaróg Piasecki Półtłusty oraz Tłusty - Krajanka w kategorii Hit Twarogowy. Konsumenci docenili również Twaróg Piasecki Śmietankowy, który otrzymał wyróżnienie Twarogowy Król.

26.11.2018

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach ma 70 lat

Wzrost przychodów o ponad 30 procent w stosunku do roku ubiegłego, nowe produkty, które trafiły w upodobania klientów, znaczące rozszerzenie sieci sprzedaży, rebranding marki, a także inwestycje w linie produkcyjne – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach w dobrej kondycji obchodzi 70.lecie działalności.

OSM w Piaskach powstała 1 stycznia 1948 roku i dzisiaj należy do jednych z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży mleczarskiej. Spółdzielnia zatrudnia obecnie 140 osób, a swoje produkty sprzedaje głównie w woj. lubelskim i na rynku warszawskim. Oferta spółdzielni obejmuje najwyższej jakości wyroby bez dodatku mleka w proszku, konserwantów i ulepszaczy.

- Od początku swojej działalności na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie oraz zadowolenie naszych Klientów. Dlatego dbamy o to, aby na ich stołach znalazły się wyłącznie tradycyjnie wytwarzane, naturalne produkty, które „smakują jak dawniej” – podkreśla Mirosław Domański, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Długoletnią tradycję wytwarzania produktów w Piaskach łączy się z dokładną analizą współczesnych trendów konsumenckich. Dlatego spółdzielnia sukcesywnie wprowadza na rynek nowe produkty oraz przywiązuje dużą uwagę do nowoczesnego wyglądu i funkcjonalności opakowań. W ostatnim czasie w sklepach pojawiły się m.in. produkty bez laktozy (kefir i jogurt naturalny typu greckiego), jogurt naturalny typ grecki o obniżonej zawartości tłuszczu (kubek 400 g) zsiadłe mleko piaseckie (miska 350 g), kefir jak dawniej (butelka 250 g) oraz twaróg piasecki półtłusty 330 g w funkcjonalnym opakowaniu otwórz/zamknij.

- Zmieniamy się, bo musimy reagować na zmieniające się gusta naszych klientów i wychodzić naprzeciwko ich oczekiwaniom. Naszą odpowiedzią na rosnącą świadomość konsumentów są „czyste etykiety” na produktach z logo OSM Piaski. Promujemy je również w niestandardowy sposób, jak na przykład nasz Kefir jak dawniej, który trafia do kibiców podczas meczów żużlowych – mówi Andrzej Grochoła, kierownik ds.marketingu OSM w Piaskach.

Warto dodać, że w roku jubileuszu spółdzielni, jej sztandarowe produkty – Kefir jak dawniej, Zsiadłe mleko Piaseckie jak dawniej i Twaróg Śmietankowy otrzymały prestiżowy certyfikat „Jakość i Tradycja”. Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego wyróżnia w ten sposób produkty żywnościowe wysokiej jakości, o tradycyjnym charakterze, posiadające unikalne cechy oraz wytwarzane według najwyższych standardów produkcyjnych.

- Certyfikat „Jakość Tradycja” przyznany przez kapitułę jest więc pięknym podsumowaniem naszej dotychczasowej działalności. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ jest symbolem solidnej pracy całego zespołu OSM w Piaskach, który każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby produkty, które trafiają na stoły naszych klientów miały najlepszy, tradycyjny smak i najwyższą jakość. – mówi Mirosław Domański, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Spółdzielnia planuje kolejne inwestycje. Jeszcze w tym roku w OSM w Piaskach ma się rozpocząć budowa  działu do produkcji napojów fermentowanych. Przewidywany koszt to 8 mln zł.

20.09.2018

Nowe inwestycje w OSM w Piaskach

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach podpisała umowę na dofinansowanie inwestycji w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój", objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

14.09.2018

OSM w Piaskach laureatem konkursu Wojewódzki Lider Smaku

Twaróg Śmietankowy od OSM w Piaskach zdobył pierwsze miejsce w konkursie Wojewódzki Lider Smaku, który wyróżnia produkty o najlepszych walorach smakowych.

11.05.2018

Nowa odsłona Zsiadłego Mleka OSM w Piaskach

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wprowadza na rynek Zsiadłe Mleko w nowej odsłonie. Sztandarowy produkt firmy w odmienionym opakowaniu będzie dostępny w wybranych sklepach na terenie całego kraju.

11.05.2018

Kefir jak dawniej od OSM w Piaskach z prestiżowym certyfikatem „Jakość Tradycja”

Kefir jak dawniej, sztandarowy produkt Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach otrzymał prestiżowy certyfikat „Jakość Tradycja”.

Krajowy system „Jakość Tradycja” organizowany jest przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego. Wyróżnia produkty żywnościowe wysokiej jakości, o tradycyjnym charakterze, posiadające unikalne cechy oraz wytwarzane według najwyższych standardów produkcyjnych.

11.05.2018

OSM w Piaskach wspiera lubelski żużel

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach dołączyła do grona firm, które w nadchodzącym sezonie będą wspierać lubelską drużynę żużlową Speed Car Motor Lublin.

09.04.2018

OSM w Piaskach wprowadza na rynek produkty bezlaktozowe

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach w odpowiedzi na potrzeby konsumentów wprowadza na rynek produkty bezlaktozowe kefir oraz jogurt typu greckiego bez laktozy.

04.12.2017

Zaproszenie do wzięcia udziału w XXVI Targach Mleczarskich ,,MLEKO-EXPO 2017"

Zapraszamy do wzięcia udziału w XXVI Targach Mleczarskich ,,MLEKO-EXPO 2017", w których OSM w Piaskach bierze udział jako wystawca. 

06.11.2017

Dni Piask 2017 z Okręgową Spółdzielnią Mleczarską w Piaskach

W sierpniu b.r. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wzięła udział w obchodach Dni Piask 2017. W ramach wydarzenia uczestnicy mogli odwiedzić stoisko Spółdzielni, zapoznać się z ofertą firmy  i spróbować jej najnowszych produktów.

 

28.08.2017

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż ruchomości - samochodów

  1. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż przysługującego Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach prawa własności samochodów cystern do przewozu mleka z oprzyrządowaniem pomiarowym:
18.08.2017

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż ruchomości - samochodów

  1. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż przysługującego Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach prawa własności samochodów cystern do przewozu mleka z oprzyrządowaniem pomiarowym:
19.07.2017

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż ruchomości - samochodów

  1. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż przysługującego Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach prawa własności samochodów cystern do przewozu mleka z oprzyrządowaniem pomiarowym:
30.06.2017

OSM w Piaskach laureatem Business Excellence 2017

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została laureatem XII Edycji Programu Promocji Firm i VI Edycji Programu Promocji Gmin „Business Excellence 2017”. Program Business Excellence nagradza najlepsze, najbardziej przedsiębiorcze oraz wyróżniające się firmy i gminy województwa lubelskiego. W ramach tegorocznej edycji konkursu Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach otrzymała wyróżnienie w kategorii: Przedsiębiorstwo Innowacyjne.

20.06.2017

Produkty OSM w Piaskach z nagrodami w ramach XXV Krajowej Oceny Serów i Twarogów

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została laureatem Krajowej Oceny Serów i Twarogów, która odbyła się w ramach XI EUROFORUM POLSKIEGO MLECZARSTWA w Dąbrowie Górniczej. Spółdzielnia zdobyła I miejsce za Ser Mozarella oraz Twaróg Śmietanowy.

 

24.05.2017

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach

ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej

 

24.05.2017

Zsiadłe Mleko od OSM w Piaskach laureatem konkursu Wojewódzki Lider Smaku

Zsiadłe Mleko produkowane przez Okręgową Spółdzielnię w Piaskach zostało nagrodzone w XII edycji konkursu Wojewódzki Lider Smaku, skierowanego do producentów żywności oraz restauratorów z regionu lubelskiego.

 

01.04.2017

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach ogłasza ustny przetarg ofertowy na sprzedaż prawa własności nieruchomości zabudowanej

1. Przedmiotem przetargu jest prawo własności nieruchomości położonej w Wierzchowiskach Pierwszych, gm. Piaski, pow świdnicki, składającej się z działki o nr 80 o pow. 0,1483 ha  (KW brak) zabudowanej budynkiem zlewni mleka parterowym, niepodpiwniczonym o pow. użytk. 73,80 m2. Teren częściowo zagospodarowany, ogrodzony i przed budynkiem utwardzony. Położenie w centrum miejscowości, wzdłuż drogi powiatowej do Mełgwi, w pobliżu zespołu parkowo-pałacowego Wierzchowiska 

 

17.03.2017

Zsiadłe Mleko od OSM w Piaskach laureatem badania Najlepszy Produkt 2017 – Wybór Konsumentów

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została laureatem ogólnopolskiego badania konsumenckiego Najlepszy Produkt 2017 – Wybór Konsumentów. Zsiadłe Mleko produkowane przez spółdzielnię zdobyło brązowy medal w kategorii:  Mleko, kefiry, maślanki.

 

18.02.2016

Produkty OSM w Piaskach ze znakiem jakości „Doceń polskie”

Mleko Naturalne 2,0%, Mozzarella oraz Zsiadłe Mleko Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach zdobyły tytuł „TOP-Produkt” w ramach XXIII certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego "Doceń polskie".

08.02.2017

OSM w Piaskach laureatem konkursu Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została nagrodzona w konkursie organizowanym przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich w ramach XXV Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2016, które miały miejsce w dniu 16-18 listopada 2016 roku.

28.11.2016

Kefir jak dawniej OSM w Piaskach nagrodzony w konkursie LIDER FORUM

Kefir jak dawniej Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach został doceniony w konkursie Forum Mleczarskiego LIDER FORUM, zdobywając 3. miejsce w kategorii „Kefiry”. 

 

03.02.2017

OSM w Piaskach kontynuuje rebranding marki

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach, jako jeden z czołowych producentów nabiału kontynuuje swoje działania rebrandingowe. Po wprowadzeniu na rynek produktów w odmienionych szatach graficznych, właśnie uruchomiona została nowa strona internetowa firmy, na której można znaleźć szczegółowe informacje na temat OSM w Piaskach oraz bogatą ofertę jej produktów.

28.11.2016

Letnie Orzeźwienie od OSM w Piaskach

Wakacje trwają w pełni, na te upalne dni Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach przygotowała kampanię promocyjną pod hasłem: Letnie orzeźwienie od OSM w Piaskach. W lokalnych mediach oraz w sklepach firmowych pojawiły się reklamy produktów: Zsiadłe Mleko i Kefir jak Dawniej w nowych, atrakcyjnych opakowaniach.

 

21.07.2016

Nowy wizerunek Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach, jako jeden z czołowych polskich producentów nabiału przeprowadza rebranding marki i poszerza swoją ofertę o kolejne produkty w nowych, atrakcyjnych opakowaniach.

23.06.2016

Nowoczesna maszyna pakująca w OSM W Piaskach

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach zakupiła nowoczesne urządzenie przeznaczone do pakowania produktów. Nowa inwestycja ma na celu zwiększenie wydajności procesu produkcji. 

07.06.2016

OSM w Piaskach laureatem Konkursu Lubelski Orzeł Biznesu 2015

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach, jeden z największych producentów wyrobów mleczarskich na Lubelszczyźnie, została nagrodzona w prestiżowym konkursie „Lubelski Orzeł Biznesu 2015”, organizowanym przez Związek Pracodawców Ziemi Lubelskiej.

15.06.2016

OSM w Piaskach wprowadza na rynek Mleko Naturalne 3,2 %

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach poszerza swoją ofertę o kolejną nowość – Mleko Naturalne 3,2 % w atrakcyjnej szacie graficznej, która pomoże wyróżnić produkt na sklepowych półkach.

24.05.2016

Mleko Naturalne 2 % OSM w Piaskach w nowej szacie graficznej

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wprowadza na rynek Mleko Naturalne 2 % w odmienionej szacie graficznej. Nowy wygląd produktu to wynik działań rebrandingowych, które firma prowadzi w ostatnich miesiącach.

18.04.2016

Zsiadłe Mleko w nowym, atrakcyjnym opakowaniu

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach, jako jeden z czołowych producentów nabiału poszerza swoją ofertę o Zsiadłe Mleko, które pojawiło się na sklepowych półkach w nowym, atrakcyjnym opakowaniu. 

01.05.2016

OSM w Piaskach z tytułem Wojewódzkiego Lidera Smaku

Kefir jak dawniej z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach okazał się najlepszym produktem mleczarskim w konkursie Wojewódzki Lider Smaku. Wydarzenie, organizowane już po raz jedenasty przez Regionalną Izbę Gospodarczą skierowane jest do producentów żywności i restauratorów województwa lubelskiego. Najlepsze potrawy i produkty spożywcze zostały nagrodzone certyfikatami.

07.03.2016

OSM w Piaskach z tytułem „Marka Lubelskie”

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została wyróżniona prestiżowym certyfikatem „Marka Lubelskie”. Celem tego projektu jest wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw oraz promocja produktów i usług z województwa lubelskiego.

 

 

24.04.2016

OSM w Piaskach razem z Zakładem Mięsnym „Wierzejki”

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach rozpoczęła współpracę z Zakładem Mięsnym „Wierzejki”. Obie firmy, chociaż nie działają w jednej branży, mają wspólne cechy: siedziby na terenie województwa lubelskiego, znaną markę, produkują tradycyjne wyroby, które sprzedają z powodzeniem na rynku ogólnopolskim. Wspólne przedsięwzięcie zaowocowało otwarciem w marcu br. nowego stoiska w Świdniku. W planach obie firmy mają kolejne inwestycje.

16.03.2016

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach pracuje z zyskiem

Produkty Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach cieszą się coraz większym powodzeniem u klientów. Tylko w grudniu 2015 przychody ze sprzedaży wzrosły o 17% w stosunku do analogicznego okresu rok temu. W styczniu 2016 roku było podobnie, przychody były większe o 16,5%. Co więcej, mimo bardzo trudnego okresu dla branży mleczarskiej, spółdzielnia w Piaskach zamknęła 2015 rok z zyskiem.

22.02.2016

Nowość z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach: Twaróg śmietankowy Premium

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach jako jedna z wiodących firm produkujących pełny asortyment mleczarski m.in. śmietany, kefiry, jogurt grecki, sery mozzarella rozwija swoją ofertę, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku. Aktualnie na półki sklepowe trafił nowy rodzaj twarogu: śmietankowy Premium.

20.01.2016
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.