Mleko Naturalne 2 % OSM w Piaskach w nowej szacie graficznej

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wprowadza na rynek Mleko Naturalne 2 % w odmienionej szacie graficznej. Nowy wygląd produktu to wynik działań rebrandingowych, które firma prowadzi w ostatnich miesiącach.

W odpowiedzi na obecne trendy konsumenckie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach poszerza swoja ofertę o Mleko Naturalne 2 %. Mleko produkowane przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Piaskach pochodzi z najlepszych gospodarstw regionu lubelskiego. Dokładamy wszelkich starań by smak i jakość produktu zyskały uznanie klientów – mówi Mirosław Domański, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Dzięki swoim wyjątkowym walorom smakowym i odżywczym Mleko Naturalne 2 % od OSM w Piaskach może być stałym elementem codziennego jadłospisu. Jest nie tylko bogatym źródłem wapnia, fosforu i witaminy D, ale też pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi. Na uwagę zasługuje nowa szata graficzna produktu nawiązująca do sztuki ludowej, która ma przyciągnąć uwagę konsumentów oraz wyróżnić produkt spośród innych na półkach sklepowych. Dodatkowo funkcjonalna butelka gwarantuje komfort przy zakupie oraz przechowywaniu produktu.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.