Nowoczesna maszyna pakująca w OSM W Piaskach

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach zakupiła nowoczesne urządzenie przeznaczone do pakowania produktów. Nowa inwestycja ma na celu zwiększenie wydajności procesu produkcji.

Pakowaczka rotacyjna PAK 2.5 umożliwia pakowanie szerokiej gamy produktów spożywczych w kubki plastikowe i aluminiowe o różnych średnicach i kształtach oraz dezynfekcję platynek promieniami UV. Znakomicie nadaje się do pakowania w aseptycznych warunkach m.in. kefirów, śmietan, jogurtów naturalnych, masełek, serków homogenizowanych oraz twarogów śmietankowych. Jej maksymalna wydajność w zależności od rodzaju produktu może wynosić aż do 2500 opakowań na godzinę.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach stara się inwestować w nowoczesne rozwiązania oraz technologie, aby w jeszcze większym stopniu usprawnić proces produkcji. Maszyna jest funkcjonalna, całkowicie bezpieczna i zgodna z wymogami UE – mówi Mirosław Domański, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Nowości produktowe od OSM w Piaskach, które pojawiły się w ostatnim czasie na sklepowych półkach w nowych opakowaniach to: Zsiadłe Mleko, Mleko Naturalne 2% oraz 3,2%. Ponadto w nowej szacie graficznej dostępne są również: Kefir jak dawniej oraz Śmietanka 30% przeznaczona do ciast i deserów.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.