OSM w Piaskach laureatem konkursu Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została nagrodzona w konkursie organizowanym przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich w ramach XXV Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2016, które miały miejsce w dniu 16-18 listopada 2016 roku.

Podczas uroczystego rozdania nagród w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie OSM w Piaskach odebrała nagrodę w kategorii mleko „Za najwyższą jakość” za Mleko Naturalne 2,0% tł. Pasteryzowane oraz „Za wysoką jakość” w grupie napojów mlecznych za produkt Zsiadłe Mleko. Spółdzielnia została również doceniona przez uczestników targów
w konkursie na „Serowy Hit”, otrzymując wyróżnienie za Ser Mozzarella.

Cieszymy się, że nasze produkty zostały docenione podczas tak dużego wydarzenia, jakim są Targi Mleczarskie MLEKO-EXPO, każdego dnia dokładamy bowiem wszelkich starań, aby na stoły naszych klientów trafiały tylko najwyższej jakości, naturalne produkty z czystych ekologicznie terenów Lubelszczyzny. – mówi Mirosław Domański, prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Produkty od OSM w Piaskach nie zawierają konserwantów i ulepszaczy, dlatego mogą być doskonałym uzupełnieniem codziennej diety. Są nie tylko gwarancją wysokiej jakości, ale też posiadają wyjątkowe walory smakowe oraz odżywcze. Mleko Naturalne 2,0% jest bogatym źródłem wapnia, fosforu oraz witaminy D. Z kolei Zsiadłe Mleko swoje naturalne właściwości oraz konsystencję zawdzięcza tradycyjnej recepturze, według której proces dojrzewania zachodzi po nalaniu do opakowania. Dzięki temu posiada wiele cennych wartości odżywczych oraz wzmacnia odporność organizmu.

Poza nagrodzonymi produktami w ofercie spółdzielni znajdują się również: twarogi, śmietany, Kefir jak Dawniej, Mleko Naturalne 3,2%, Jogurt Naturalny typu greckiego, Piaseckie na Chlebuś Śmietankowe oraz Masło Extra o zaw. tłuszczu 82%.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.