OSM w Piaskach laureatem Konkursu Lubelski Orzeł Biznesu 2015

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach, jeden z największych producentów wyrobów mleczarskich na Lubelszczyźnie, została nagrodzona w prestiżowym konkursie „Lubelski Orzeł Biznesu 2015”, organizowanym przez Związek Pracodawców Ziemi Lubelskiej.

Podczas uroczystej gali w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach otrzymała statuetkę „Lubelskiego Orła Biznesu z diamentami”. To dla nas prawdziwy zaszczyt, że mogliśmy się znaleźć w gronie najlepszych firm z województwa lubelskiego. Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość oferowanych przez nas produktów, jednocześnie stale inwestując w nowoczesne rozwiązania i technologie. Cieszymy się, że nasze działania zostały docenione – mówi Mirosław Domański, prezes spółdzielni OSM w Piaskach.

Konkurs „Lubelski Orzeł Biznesu” ma na celu prezentację najlepszych i najbardziej dynamicznych firm oraz osobowości z województwa lubelskiego. Do tej pory odbyło się 13 edycji konkursu, podczas których przyznano łącznie 198 statuetek.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.