OSM w Piaskach z tytułem „Marka Lubelskie”


Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została wyróżniona prestiżowym certyfikatem „Marka Lubelskie”. Celem tego projektu jest wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw oraz promocja produktów i usług z województwa lubelskiego.

Podczas X edycji projektu „Marka Lubelskie” skierowanego do przedsiębiorców z Lubelszczyzny, OSM w Piaskach dołączyła do grona firm, które oficjalnie mogą posługiwać się tym znakiem towarowym. Wartości, których symbolem jest „Marka Lubelskie”, czyli wysoka jakość oraz troska o środowisko stanowią jednocześnie podstawę działalności Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach, która oferuje klientom wyłącznie tradycyjnie wytwarzane, nieprzetworzone, naturalne produkty.

Jesteśmy przekonani, że możliwość posługiwania się znakiem „Marka Lubelskie” niewątpliwie w jeszcze większym stopniu wzmocni wizerunek Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach jako firmy, która stawia na wysoką jakość oraz naturalność wytwarzanych produktów, tym samym promując Lubelszczyznę na polskim rynku mleczarskim – mówi Mirosław Domański, prezes spółdzielni.

Aktualnie, w odpowiedzi na współczesne trendy konsumenckie i potrzeby klientów OSM
w Piaskach prowadzi intensywne działania rebrandingowe, poszerzając swoją ofertę
o nowe produkty w oryginalnych opakowaniach, inspirowanych sztuką ludową. Na rynku są już dostępne w nowych szatach graficznych: Zsiadłe Mleko oraz Mleko Naturalne 2%.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.