Zaproszenie do wzięcia udziału w XXVI Targach Mleczarskich ,,MLEKO-EXPO 2017"

Zapraszamy do wzięcia udziału w XXVI Targach Mleczarskich ,,MLEKO-EXPO 2017", w których OSM w Piaskach bierze udział jako wystawca.

"MLEKO-EXPO 2017" to największe Targi Mleczarskie w Polsce. Targi mają na celu wsparcie polskiego mleczarstwa, umożliwianie promocji produktów, pomoc spółdzielniom mleczarskim w nawiązywaniu kontaktów i pozyskiwaniu bezpośredniego dostępu do klienta oferując mu produkty mleczarskie najwyższej jakości. ,,MLEKO-EXPO 2017" to zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert przedstawicieli branży mleczarskiej. Organizatorzy oraz wystawcy przygotowali dla zwiedzających liczne atrakcje oraz mleczarskie upominki.

Impreza organizowana jest przez największą i najdłużej działającą organizację mleczarską w Polsce - KZSM Zw. Rew. Oficjalnym patronem Targów jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wszystkie informacje dotyczące Targów można znaleźć pod linkiem - http://www.mleczarstwopolskie.pl/menu-1/mleko-expo/mleko-expo-2017

Link do wydarzenia FACEBOOK - https://www.facebook.com/events/2039673836255788/

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.