Zsiadłe Mleko od OSM w Piaskach laureatem badania Najlepszy Produkt 2017 – Wybór Konsumentów

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została laureatem ogólnopolskiego badania konsumenckiego Najlepszy Produkt 2017 – Wybór KonsumentówZsiadłe Mleko produkowane przez spółdzielnię zdobyło brązowy medal w kategorii:  Mleko, kefiry, maślanki.

Badanie organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze we współpracy z instytutem GfK Polonia miało na celu wyróżnienie w oparciu o opinie konsumentów, najlepszych nowych produktów z branży FMCG, które zostały wprowadzone na rynek w okresie od 
1 września 2015 r. do 30 września 2016 r.

– To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ zostało przyznane na podstawie opinii konsumentów. Jest nam niezmiernie miło, że docenili wysoką jakość oraz walory smakowe i odżywcze naszego produktu. Aktualnie pracujemy nad tym, aby nasz produkt był dostępny w jeszcze większej ilości sklepów i dzięki temu mógł trafić do nowych klientów. – mówi Mirosław Domański, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Zsiadłe Mleko od OSM w Piaskach posiada doskonały smak oraz wiele cennych wartości odżywczych. Nie zawiera konserwantów i ulepszaczy, a dzięki zastosowaniu tradycyjnej receptury, według której proces dojrzewania zachodzi po nalaniu do opakowania, produkt zachowuje swoje naturalne właściwości oraz konsystencję.  Stanowi znakomity dodatek do ziemniaków, naleśników, chłodników, jak również wielu innych dań. Na uwagę zasługuje również opakowanie produktu inspirowane sztuką ludową, które z jednej strony nawiązuje do tradycyjnego sposobu wytwarzania, z drugiej – wzbudza zainteresowanie klientów nowoczesnym designem.

Znak Najlepszy Produkt 2017 to kolejna nagroda przyznana produktom OSM w Piaskach w ostatnich miesiącach. W listopadzie firma została nagrodzona w konkursie Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich w ramach XXV Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2016 za najwyższą jakość Mleka Naturalnego 2,0% oraz za wysoką jakość Zsiadłego Mleka. Spółdzielnia została również doceniona przez uczestników targów w konkursie na „Serowy Hit”, otrzymując wyróżnienie za Ser Mozzarella. Z kolei Kefir jak dawniej zdobył III miejsce w konkursie Lider Forum, organizowanym przez Forum Mleczarskie.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach swoją działalność prowadzi od 1948 roku. Aktualnie zatrudnia 120 osób. Przez lata obecności w branży mleczarskiej OSM Piaski zdobyła silną pozycję, szczególnie na rynku twarogów, oraz zaufanie klientów. Dzięki starannie dopracowanej recepturze piaseckie produkty charakteryzuje wysoka jakość oraz niepowtarzalny smak.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.