Zsiadłe Mleko od OSM w Piaskach laureatem konkursu Wojewódzki Lider Smaku

Zsiadłe Mleko produkowane przez Okręgową Spółdzielnię w Piaskach zostało nagrodzone w XII edycji konkursu Wojewódzki Lider Smaku, skierowanego do producentów żywności oraz restauratorów z regionu lubelskiego.

Celem Konkursu jest wyróżnienie oraz promocja najlepszych pod względem jakości, bezpieczeństwa i walorów smakowych produktów wytwarzanych na Lubelszczyźnie. Produkt od OSM w Piaskach został doceniony przez kapitułę konkursu, zdobywając nagrodę w kategorii: Wyroby Mleczarskie.

OSM w Piaskach bardzo chętnie bierze udział w konkursach, które ukazują różnorodność oraz bogactwo smaków województwa Lubelskiego. Tego typu plebiscyty to doskonała wskazówka dla konsumentów, po jakie produkty warto sięgać – mówi Mirosław Domański, prezes OSM w Piaskach.

Zsiadłe Mleko od OSM w Piaskach jest cenione ze względu na znakomity smak oraz walory odżywcze. Produkt wytwarzany jest z zachowaniem tradycyjnej receptury, czemu zawdzięcza swoje naturalne właściwości oraz konsystencję. Nie zawiera konserwantów i ulepszaczy. Doskonale sprawdza się jako dodatek do ziemniaków, chłodników, jak również wielu innych dań.

To nie pierwsza nagroda dla OSM w Piaskach w konkursie Wojewódzki Lider Smaku. Laureatem ubiegłorocznej edycji konkursu został produkt Kefir jak dawniej.  

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.