Kefir jak dawniej OSM w Piaskach nagrodzony w konkursie LIDER FORUM

Kefir jak dawniej Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach został doceniony w konkursie Forum Mleczarskiego LIDER FORUM, zdobywając 3. miejsce w kategorii „Kefiry”.

Kefir jak dawniej jest bogatym źródłem probiotyków, które korzystnie wpływają na procesy trawienne. Proces dojrzewania produktu zachodzi w butelce. Po Kefir jak dawniej chętnie sięgają osoby w różnym wieku ze względu na jego znakomite właściwości prozdrowotne. Szczególnie zalecany jest wszystkim tym, którzy są na diecie i zależy im na zachowaniu szczupłej sylwetki.

Dzięki zawartości składników odżywczych doskonale reguluje pracę jelit oraz chroni przed infekcjami. Regularne picie kefiru sprzyja zachowaniu dobrej kondycji oraz rześkości organizmu. Produkt dostępny jest w wygodnej, zakręcanej butelce o pojemności 400 g, co ułatwia jego użytkowanie i przechowywanie, dlatego może stanowić doskonały posiłek w ciągu dnia.

Konkurs Lider Forum jest skierowany do producentów i importerów artykułów mleczarskich. Mogą w nim uczestniczyć nie tylko nowe produkty, ale i te będące od lat na rynku.  

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.