OSM w Piaskach laureatem konkursu Wojewódzki Lider Smaku

Twaróg Śmietankowy od OSM w Piaskach zdobył pierwsze miejsce w konkursie Wojewódzki Lider Smaku, który wyróżnia produkty o najlepszych walorach smakowych. W tym roku odbyła się trzynasta edycja konkursu, organizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Lublinie. Jego celem jest ukazanie różnorodności i bogactwa smaków województwa lubelskiego oraz promocja produktów i potraw wytwarzanych na Lubelszczyźnie. Adresatami konkursu są producenci artykułów spożywczych i restauratorzy z województwa lubelskiego.

Twaróg smietankowy OSM w Piaskach wyróżnia doskonały smak oraz lekka, kremowa konsystencja. Wytwarzany jest z wyselekcjonowanego mleka bez żadnych sztucznych substancji konserwujących.  Produkcja twarogu odbywa się wyłącznie na bazie naturalnych surowców, dzięki czemu jest bogactwem wielu składników odżywczych. Stanowi idealny dodatek do naleśników, ciast, past jak również dipów.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.