Stworzono: 2026-06-25, ostatnia modyfikacja: 2026-06-25

Degustacje, nowości i świetna atmosfera – OSM Piaski na Festiwalu Flaków

21 czerwca 2026 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XII edycji Festiwalu Flaków w naszych rodzimych Piaskach.

Na boisku Szkoły Podstawowej w Piaskach nie zabrakło oczywiście głównego bohatera wydarzenia – flaków. Piękna, słoneczna pogoda i wysokie temperatury sprzyjały jednak również degustacji oraz odkrywaniu produktów OSM Piaski.

Na naszym stoisku odwiedzający mogli spróbować wybranych wyrobów z naszej oferty, w tym:

  • Kefiru Jak Dawniej
  • Ayranu – orzeźwiającego napoju jogurtowego
  • Maślanki Piaseckiej
  • Twarogu Piaseckiego Śmietankowego

Premierowo zaprezentowaliśmy także nasze nowości – kefir i ayran wzbogacone o ovo-fosfolipidy, które stanowią kolejne rozszerzenie bogatego portfolio produktów OSM Piaski.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne odwiedziny, zainteresowanie oraz wszystkie miłe rozmowy. Już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenia z naszym udziałem!

Do zobaczenia!