21 czerwca 2026 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XII edycji Festiwalu Flaków w naszych rodzimych Piaskach.
Na boisku Szkoły Podstawowej w Piaskach nie zabrakło oczywiście głównego bohatera wydarzenia – flaków. Piękna, słoneczna pogoda i wysokie temperatury sprzyjały jednak również degustacji oraz odkrywaniu produktów OSM Piaski.
Na naszym stoisku odwiedzający mogli spróbować wybranych wyrobów z naszej oferty, w tym:
- Kefiru Jak Dawniej
- Ayranu – orzeźwiającego napoju jogurtowego
- Maślanki Piaseckiej
- Twarogu Piaseckiego Śmietankowego
Premierowo zaprezentowaliśmy także nasze nowości – kefir i ayran wzbogacone o ovo-fosfolipidy, które stanowią kolejne rozszerzenie bogatego portfolio produktów OSM Piaski.
Serdecznie dziękujemy za tak liczne odwiedziny, zainteresowanie oraz wszystkie miłe rozmowy. Już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenia z naszym udziałem!
Do zobaczenia!




