Aktualności

Polub nasz profil na facebooku

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach zaprasza do składania ofert.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach zaprasza do składania ofert.

09.05.2023

OGŁOSZENIE O PRACY

OGŁOSZENIE O PRACY

07.07.2022

SKLEP FIRMOWY W ŚWIDNIKU - OTWIERAMY SIĘ 23.11.2021, przy ul. Niepodległości 14

SKLEP FIRMOWY W ŚWIDNIKU - OTWIERAMY SIĘ 23.11.2021, przy ul. Niepodległości 14

17.11.2021

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE W SPRAWIE KONKURSU NA STANOWISKO ZASTĘPCY PREZESA ZARZĄDU OSM W PIASKACH

28.09.2020

Produkty od OSM w Piaskach docenione na targach MLEKO-EXPO 2018

Podczas XXVII edycji targów MLEKO-EXPO 2018, które odbyły się w dniach 14-16.11.2018, OSM w Piaskach zdobyła wiele cennych nagród. Za najwyższą jakość w kategorii "mleko" złoty medal otrzymało Mleko naturalne 2,0%. Kefir jak dawniej został natomiast nagrodzony srebrnym medalem w kategorii „napoje mleczne”.

03.12.2018

Produkty od OSM w Piaskach z licznymi nagrodami

Podczas ogólnopolskiego Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa w Olsztynie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została wyróżniona za produkty Twaróg Piasecki Półtłusty oraz Tłusty - Krajanka w kategorii Hit Twarogowy. Konsumenci docenili również Twaróg Piasecki Śmietankowy, który otrzymał wyróżnienie Twarogowy Król.

26.11.2018

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach ma 70 lat

Wzrost przychodów o ponad 30 procent w stosunku do roku ubiegłego, nowe produkty, które trafiły w upodobania klientów, znaczące rozszerzenie sieci sprzedaży, rebranding marki, a także inwestycje w linie produkcyjne – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach w dobrej kondycji obchodzi 70.lecie działalności.

OSM w Piaskach powstała 1 stycznia 1948 roku i dzisiaj należy do jednych z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży mleczarskiej. Spółdzielnia zatrudnia obecnie 140 osób, a swoje produkty sprzedaje głównie w woj. lubelskim i na rynku warszawskim. Oferta spółdzielni obejmuje najwyższej jakości wyroby bez dodatku mleka w proszku, konserwantów i ulepszaczy.

- Od początku swojej działalności na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie oraz zadowolenie naszych Klientów. Dlatego dbamy o to, aby na ich stołach znalazły się wyłącznie tradycyjnie wytwarzane, naturalne produkty, które „smakują jak dawniej” – podkreśla Mirosław Domański, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Długoletnią tradycję wytwarzania produktów w Piaskach łączy się z dokładną analizą współczesnych trendów konsumenckich. Dlatego spółdzielnia sukcesywnie wprowadza na rynek nowe produkty oraz przywiązuje dużą uwagę do nowoczesnego wyglądu i funkcjonalności opakowań. W ostatnim czasie w sklepach pojawiły się m.in. produkty bez laktozy (kefir i jogurt naturalny typu greckiego), jogurt naturalny typ grecki o obniżonej zawartości tłuszczu (kubek 400 g) zsiadłe mleko piaseckie (miska 350 g), kefir jak dawniej (butelka 250 g) oraz twaróg piasecki półtłusty 330 g w funkcjonalnym opakowaniu otwórz/zamknij.

- Zmieniamy się, bo musimy reagować na zmieniające się gusta naszych klientów i wychodzić naprzeciwko ich oczekiwaniom. Naszą odpowiedzią na rosnącą świadomość konsumentów są „czyste etykiety” na produktach z logo OSM Piaski. Promujemy je również w niestandardowy sposób, jak na przykład nasz Kefir jak dawniej, który trafia do kibiców podczas meczów żużlowych – mówi Andrzej Grochoła, kierownik ds.marketingu OSM w Piaskach.

Warto dodać, że w roku jubileuszu spółdzielni, jej sztandarowe produkty – Kefir jak dawniej, Zsiadłe mleko Piaseckie jak dawniej i Twaróg Śmietankowy otrzymały prestiżowy certyfikat „Jakość i Tradycja”. Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego wyróżnia w ten sposób produkty żywnościowe wysokiej jakości, o tradycyjnym charakterze, posiadające unikalne cechy oraz wytwarzane według najwyższych standardów produkcyjnych.

- Certyfikat „Jakość Tradycja” przyznany przez kapitułę jest więc pięknym podsumowaniem naszej dotychczasowej działalności. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ jest symbolem solidnej pracy całego zespołu OSM w Piaskach, który każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby produkty, które trafiają na stoły naszych klientów miały najlepszy, tradycyjny smak i najwyższą jakość. – mówi Mirosław Domański, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Spółdzielnia planuje kolejne inwestycje. Jeszcze w tym roku w OSM w Piaskach ma się rozpocząć budowa  działu do produkcji napojów fermentowanych. Przewidywany koszt to 8 mln zł.

20.09.2018

Nowe inwestycje w OSM w Piaskach

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach podpisała umowę na dofinansowanie inwestycji w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój", objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

14.09.2018

OSM w Piaskach laureatem konkursu Wojewódzki Lider Smaku

Twaróg Śmietankowy od OSM w Piaskach zdobył pierwsze miejsce w konkursie Wojewódzki Lider Smaku, który wyróżnia produkty o najlepszych walorach smakowych.

11.05.2018

Nowa odsłona Zsiadłego Mleka OSM w Piaskach

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wprowadza na rynek Zsiadłe Mleko w nowej odsłonie. Sztandarowy produkt firmy w odmienionym opakowaniu będzie dostępny w wybranych sklepach na terenie całego kraju.

11.05.2018

Kefir jak dawniej od OSM w Piaskach z prestiżowym certyfikatem „Jakość Tradycja”

Kefir jak dawniej, sztandarowy produkt Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach otrzymał prestiżowy certyfikat „Jakość Tradycja”.

Krajowy system „Jakość Tradycja” organizowany jest przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego. Wyróżnia produkty żywnościowe wysokiej jakości, o tradycyjnym charakterze, posiadające unikalne cechy oraz wytwarzane według najwyższych standardów produkcyjnych.

11.05.2018

OSM w Piaskach wspiera lubelski żużel

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach dołączyła do grona firm, które w nadchodzącym sezonie będą wspierać lubelską drużynę żużlową Speed Car Motor Lublin.

09.04.2018

OSM w Piaskach wprowadza na rynek produkty bezlaktozowe

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach w odpowiedzi na potrzeby konsumentów wprowadza na rynek produkty bezlaktozowe kefir oraz jogurt typu greckiego bez laktozy.

04.12.2017

Zaproszenie do wzięcia udziału w XXVI Targach Mleczarskich ,,MLEKO-EXPO 2017"

Zapraszamy do wzięcia udziału w XXVI Targach Mleczarskich ,,MLEKO-EXPO 2017", w których OSM w Piaskach bierze udział jako wystawca. 

06.11.2017

Dni Piask 2017 z Okręgową Spółdzielnią Mleczarską w Piaskach

W sierpniu b.r. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wzięła udział w obchodach Dni Piask 2017. W ramach wydarzenia uczestnicy mogli odwiedzić stoisko Spółdzielni, zapoznać się z ofertą firmy  i spróbować jej najnowszych produktów.

 

28.08.2017

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż ruchomości - samochodów

  1. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż przysługującego Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach prawa własności samochodów cystern do przewozu mleka z oprzyrządowaniem pomiarowym:
18.08.2017

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż ruchomości - samochodów

  1. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż przysługującego Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach prawa własności samochodów cystern do przewozu mleka z oprzyrządowaniem pomiarowym:
19.07.2017

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż ruchomości - samochodów

  1. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż przysługującego Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach prawa własności samochodów cystern do przewozu mleka z oprzyrządowaniem pomiarowym:
30.06.2017

OSM w Piaskach laureatem Business Excellence 2017

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została laureatem XII Edycji Programu Promocji Firm i VI Edycji Programu Promocji Gmin „Business Excellence 2017”. Program Business Excellence nagradza najlepsze, najbardziej przedsiębiorcze oraz wyróżniające się firmy i gminy województwa lubelskiego. W ramach tegorocznej edycji konkursu Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach otrzymała wyróżnienie w kategorii: Przedsiębiorstwo Innowacyjne.

20.06.2017

Produkty OSM w Piaskach z nagrodami w ramach XXV Krajowej Oceny Serów i Twarogów

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została laureatem Krajowej Oceny Serów i Twarogów, która odbyła się w ramach XI EUROFORUM POLSKIEGO MLECZARSTWA w Dąbrowie Górniczej. Spółdzielnia zdobyła I miejsce za Ser Mozarella oraz Twaróg Śmietanowy.

 

24.05.2017

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach

ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej

 

24.05.2017

Zsiadłe Mleko od OSM w Piaskach laureatem konkursu Wojewódzki Lider Smaku

Zsiadłe Mleko produkowane przez Okręgową Spółdzielnię w Piaskach zostało nagrodzone w XII edycji konkursu Wojewódzki Lider Smaku, skierowanego do producentów żywności oraz restauratorów z regionu lubelskiego.

 

01.04.2017

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach ogłasza ustny przetarg ofertowy na sprzedaż prawa własności nieruchomości zabudowanej

1. Przedmiotem przetargu jest prawo własności nieruchomości położonej w Wierzchowiskach Pierwszych, gm. Piaski, pow świdnicki, składającej się z działki o nr 80 o pow. 0,1483 ha  (KW brak) zabudowanej budynkiem zlewni mleka parterowym, niepodpiwniczonym o pow. użytk. 73,80 m2. Teren częściowo zagospodarowany, ogrodzony i przed budynkiem utwardzony. Położenie w centrum miejscowości, wzdłuż drogi powiatowej do Mełgwi, w pobliżu zespołu parkowo-pałacowego Wierzchowiska 

 

17.03.2017

Zsiadłe Mleko od OSM w Piaskach laureatem badania Najlepszy Produkt 2017 – Wybór Konsumentów

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została laureatem ogólnopolskiego badania konsumenckiego Najlepszy Produkt 2017 – Wybór Konsumentów. Zsiadłe Mleko produkowane przez spółdzielnię zdobyło brązowy medal w kategorii:  Mleko, kefiry, maślanki.

 

18.02.2016

Produkty OSM w Piaskach ze znakiem jakości „Doceń polskie”

Mleko Naturalne 2,0%, Mozzarella oraz Zsiadłe Mleko Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach zdobyły tytuł „TOP-Produkt” w ramach XXIII certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego "Doceń polskie".

08.02.2017

OSM w Piaskach laureatem konkursu Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została nagrodzona w konkursie organizowanym przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich w ramach XXV Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2016, które miały miejsce w dniu 16-18 listopada 2016 roku.

28.11.2016

Kefir jak dawniej OSM w Piaskach nagrodzony w konkursie LIDER FORUM

Kefir jak dawniej Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach został doceniony w konkursie Forum Mleczarskiego LIDER FORUM, zdobywając 3. miejsce w kategorii „Kefiry”. 

 

03.02.2017

OSM w Piaskach kontynuuje rebranding marki

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach, jako jeden z czołowych producentów nabiału kontynuuje swoje działania rebrandingowe. Po wprowadzeniu na rynek produktów w odmienionych szatach graficznych, właśnie uruchomiona została nowa strona internetowa firmy, na której można znaleźć szczegółowe informacje na temat OSM w Piaskach oraz bogatą ofertę jej produktów.

28.11.2016

Letnie Orzeźwienie od OSM w Piaskach

Wakacje trwają w pełni, na te upalne dni Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach przygotowała kampanię promocyjną pod hasłem: Letnie orzeźwienie od OSM w Piaskach. W lokalnych mediach oraz w sklepach firmowych pojawiły się reklamy produktów: Zsiadłe Mleko i Kefir jak Dawniej w nowych, atrakcyjnych opakowaniach.

 

21.07.2016

Nowy wizerunek Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach, jako jeden z czołowych polskich producentów nabiału przeprowadza rebranding marki i poszerza swoją ofertę o kolejne produkty w nowych, atrakcyjnych opakowaniach.

23.06.2016

Nowoczesna maszyna pakująca w OSM W Piaskach

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach zakupiła nowoczesne urządzenie przeznaczone do pakowania produktów. Nowa inwestycja ma na celu zwiększenie wydajności procesu produkcji. 

07.06.2016

OSM w Piaskach laureatem Konkursu Lubelski Orzeł Biznesu 2015

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach, jeden z największych producentów wyrobów mleczarskich na Lubelszczyźnie, została nagrodzona w prestiżowym konkursie „Lubelski Orzeł Biznesu 2015”, organizowanym przez Związek Pracodawców Ziemi Lubelskiej.

15.06.2016

OSM w Piaskach wprowadza na rynek Mleko Naturalne 3,2 %

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach poszerza swoją ofertę o kolejną nowość – Mleko Naturalne 3,2 % w atrakcyjnej szacie graficznej, która pomoże wyróżnić produkt na sklepowych półkach.

24.05.2016

Mleko Naturalne 2 % OSM w Piaskach w nowej szacie graficznej

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wprowadza na rynek Mleko Naturalne 2 % w odmienionej szacie graficznej. Nowy wygląd produktu to wynik działań rebrandingowych, które firma prowadzi w ostatnich miesiącach.

18.04.2016

Zsiadłe Mleko w nowym, atrakcyjnym opakowaniu

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach, jako jeden z czołowych producentów nabiału poszerza swoją ofertę o Zsiadłe Mleko, które pojawiło się na sklepowych półkach w nowym, atrakcyjnym opakowaniu. 

01.05.2016

OSM w Piaskach z tytułem Wojewódzkiego Lidera Smaku

Kefir jak dawniej z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach okazał się najlepszym produktem mleczarskim w konkursie Wojewódzki Lider Smaku. Wydarzenie, organizowane już po raz jedenasty przez Regionalną Izbę Gospodarczą skierowane jest do producentów żywności i restauratorów województwa lubelskiego. Najlepsze potrawy i produkty spożywcze zostały nagrodzone certyfikatami.

07.03.2016

OSM w Piaskach z tytułem „Marka Lubelskie”

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach została wyróżniona prestiżowym certyfikatem „Marka Lubelskie”. Celem tego projektu jest wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw oraz promocja produktów i usług z województwa lubelskiego.

 

 

24.04.2016

OSM w Piaskach razem z Zakładem Mięsnym „Wierzejki”

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach rozpoczęła współpracę z Zakładem Mięsnym „Wierzejki”. Obie firmy, chociaż nie działają w jednej branży, mają wspólne cechy: siedziby na terenie województwa lubelskiego, znaną markę, produkują tradycyjne wyroby, które sprzedają z powodzeniem na rynku ogólnopolskim. Wspólne przedsięwzięcie zaowocowało otwarciem w marcu br. nowego stoiska w Świdniku. W planach obie firmy mają kolejne inwestycje.

16.03.2016

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach pracuje z zyskiem

Produkty Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach cieszą się coraz większym powodzeniem u klientów. Tylko w grudniu 2015 przychody ze sprzedaży wzrosły o 17% w stosunku do analogicznego okresu rok temu. W styczniu 2016 roku było podobnie, przychody były większe o 16,5%. Co więcej, mimo bardzo trudnego okresu dla branży mleczarskiej, spółdzielnia w Piaskach zamknęła 2015 rok z zyskiem.

22.02.2016

Nowość z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach: Twaróg śmietankowy Premium

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach jako jedna z wiodących firm produkujących pełny asortyment mleczarski m.in. śmietany, kefiry, jogurt grecki, sery mozzarella rozwija swoją ofertę, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku. Aktualnie na półki sklepowe trafił nowy rodzaj twarogu: śmietankowy Premium.

20.01.2016
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

repliche orologi di lusso chronograph perpetual calendar mens watch. hobbyists have become attached to amassing rolex swiss replica rolex. the watchmaking workmanship of noobfactory.to outclass various other brands. https://www.vapespen.fr/ boutique cigarette electronique contact up to 30 first copy watches suppliers. have to choose the right store to buy a good https://www.basketballjersey.ru/,in here you can rest assured. swiss movement richardmillereplica.is. swiss movement bestvapesstore. cheap https://www.glsglasses.com/ at the pursuit of a perfect loveliness in the process the very best combination to do with effectiveness authentic wonderful build. perfect loewereplica.ru loewe replica with quality. https://www.philipppleinreplica.ru/ reddit features a altesse beauty area.